Wyślij zapytanie

Zadzwoń teraz

O mnie

Kancelaria Radcy Prawnego „AGRA”

Agnieszka Baudet

Kancelaria AGRA, której założycielem jest radca prawny Agnieszka Baudet przeznaczona jest głównie rolnikom ale nie tylko.

Rolnictwo – to dziedzina, która jest mi szczególnie bliska. Od 2001 roku prowadzę własne gospodarstwo rolne. To w nim nauczyłam się wszystkiego, co ważne przy prowadzeniu tej działalności i wiem, że brak wsparcia prawnego w odpowiednim momencie podejmowania ważnej decyzji może drogo kosztować. Żeby tego uniknąć zdecydowałam się kontynuować naukę i wybrałam studia prawnicze. W okresie studiów na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu specjalizowałam się w prawie Unii Europejskiej i prawie rolnym, następnie w tym kierunku rozwijałam się podczas aplikacji radcowskiej i dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w dziedzinie diagnostyki w ochronie roślin.

Działalność zawodową jako radca prawny podjęłam w 2007 roku, po ukończeniu aplikacji radcowskiej w Olsztynie. Obecnie jestem członkiem Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie.

Na podstawie własnej działalności rolniczej i na przykładach problemów z jakimi zetknęli się moi klienci, poszerzam wiedzę i wyprzedzam innych. Każdy klient, w tym rolnik indywidualny i przedsiębiorca znajdzie tu odpowiedź na nurtujące pytanie. W mojej kancelarii zapewniam opiekę prawną na najwyższym poziomie merytorycznym. U mnie nie wzbudza zdziwienia żaden termin rolniczy i nie ma obawy braku zrozumienia.

Wymagam jednego, mój klient musi pamiętać, że zanim podpisze dokumenty lub zdecyduje się na udział w programie, czy kupno lub dzierżawę gruntów, musi zgłosić się do mnie po analizę prawną. Po podpisaniu dokumentów bez ich przeanalizowania często jest już za późno.

Żeby pomóc Państwu w obsłudze tak ważnej dziedziny, jaką jest rolnictwo, nie stoję w miejscu i wychodzę po żniwach w 2017 roku z propozycją obsługi przez Internet.

Zapewniam nie tylko bezpieczeństwo prawne, ale także dostarczam szybkie i skuteczne rozwiązania, które pozwalają wzmocnić pozycję rynkową Klientów i odnieść zamierzony sukces gospodarczy. Mogę śmiało powiedzieć, że jako specjalista prawa rolnego jestem w stanie sprostać oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających Klientów.

Służę wiedzą, doświadczeniem i profesjonalnymi poradami, ofertą wykładów i ciekawych prezentacji szkoleniowych, reprezentacją w sądach powszechnych, Sądem Najwyższym, Trybunałem Konstytucyjnym, sądach administracyjnych, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, i innych instytucjach krajowych, oraz Komisji Europejskiej, Trybunałem Sprawiedliwości.

Polskie Towarzystwo Rolnicze

Od wielu lat jestem członkiem i prowadzę obsługę związków rolniczych.

Dzięki połączeniu Stowarzyszeń i Kancelarii możemy wspólnie zasiadać w Radzie Dialogu Społecznego przy Prezydencie RP, gdzie uzyskaliśmy uchwałę popierającą zmianę ustawy z 16.09.2011 roku o t. zw. wyłączeniach 30% użytków rolnych, Radzie Społecznej przy Ministrze Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Radzie Społecznej przy Prezesie Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolniczego, brać udział w pracach legislacyjnych i aktywnie śledzić, opiniować zmiany w prawie rolnym w Polsce. Wspólnie dążymy do ujednolicenia definicji rolnika w Polsce i równego traktowania tych, którzy ciężko pracują na roli, bez względu na formę prawną, w jakiej prowadzą gospodarstwo, tak jak jest to w innych krajach Unii Europejskiej.

Masz pytania? Napisz do nas!

Akceptacja przetwarzania danych osobowych

10 + 10 =